Zážitky a kurzy

Závodní speciál, 4DOF full motion - 30/60/90 min
od 1.190 Kč

Nejmodernější pohyblivý simulátor auta v ČR. Pohyblivá základna ve 4 volnostech pohybu (4DOF) se silou přes 2G. Replika závodního volantu, autentické brzdné síly, sekvenční řazení. Vizualizace zakřivený panel s rozlišením 4K, variantně virtuální realita HTC Vive. Zvukový 5-ti kanálový systém se subwooferem. Simulace Rallye, silničních speciálů GT nebo Formule 1.

Vyzkoušejte si několik typů závodů od Rallye, silničních speciálů GT nebo Formule 1. V nastavení trenažéru do modu Formule 1 je možné se zapojit do závodu s využitím dalších dvou simulátorů Formule 1 a závodit ve třech proti sobě na tratích Velké ceny F1. Trenažér je unikátní díky jeho komponentům, ať už se jedná o čtyři průmyslové motory Siemens (každý o výkonu 750W) pro pohon mechanických částí simulátoru nebo nejvyšší řady závodního náčiní Fanatec (2 věnce volantů s indikací, pedály s proměnlivou silou brzd a ABS motorem, sekvenční řadicí pákou s možnostmi volit 7 rychlostí společně se spojkou Umíme tak zprostředkovat iluzi pohybu s přetížením 2G v jeho 4 rovinách tzv. 4DOF. Náklony do všech stran s rozsahem pohybu 50°, zdvih plošiny o 50cm a nekonečnou rotaci kolem vlastní osy. Vizualizace zakřivený panel s rozlišením 4K, variantně virtuální realita HTC Vive. zvuk je 5+1 s mohutným subwooferem pod sedačkou. Simulátor je vhodný pro osoby výšky 150-200cm a omezením do 120kg. Individuální zážitek s možností doprovodu až třech osob.

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč