Zážitky a kurzy

Airbus A320 / 30min. a Boeing 737NG / 30min. - 60 min
3.990 Kč

Vyzkoušej si řídit velké dopravní letadlo Boeing 737NG a Airbus A320 při jedné návštěvě. Unikátní zážitek jak si vyzkoušet evropskou a americkou konkurenci dvou typů za 60 minut. Čekají tě dva reálné kokpity s dokonalou 180° panaromatickou projekcí. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Letět s Airbusem A320 a Boeingem 737NG při jedné návštěvě je unikátní zážitek. Jedná se o moderní dopravní letouny pro střední tratě, které jsou oproti sobě rozdílně navrženy. Konstrukce evropského výrobce Airbus A320 využívá systému fly-by-wire a celé řadě protekcí, kterým letoun chrání sám sebe i před chybou pilota. Americký výrobce ze Seatlu přistupuje k pilotovi tradičně jako malé letadlo, nezasahuje mu do řízení. Největší odlišností  A320 pro laika oproti Boeingu je absence mohutných beranů před vámi. Místo nich jsou po stranách kokpitu speciální joysticky, kterým my piloti říkáme odborně „sidestick“.

Pilotem na zkoušku Airbus A320 - 30/60/75/90/120 min
od 1.940 Kč

Individální zážitek pro obdarované s doprovodem pro 3 osoby. Profesionální kokpit s dokonalou 230° projekcí a věrnými silami v řízení. K výběru až 24.000 letišť po celém světě. Simulátor je využíván pro přípravu pilotů. Individuální zážitek s vaším doprovodem, předletovou přípravou, prohlídkou všech simulátorů a RC simulátorem navíc

Letět s Airbusem A320 je nevšední zážitek. Jedná se o moderní dopravní letoun, který je vymyšlen tak, aby do určité míry pomáhal ochránit sám sebe a to i před chybou své posádky. Pokud si chcete užít dopravního letounu a uvítáte jednoduší ovládání jinak velice složitého stroje, jste na správném místě. Největší odlišností oproti Boeingu je pro laika absence mohutných beranů před vámi. Místo nich jsou po stranách kokpitu speciální joysticky, kterým my piloti říkáme odborně „sidestick“. Létat s tímto 70-ti tunovým obrem je úplně jiný zážitek. Jako by to šlo téměř samo. Nenechte se však zmást jednoduchostí ovládání, protože systémy tohoto letounu jsou…no prostě moderní vědecká disciplína. No a právě od tohoto máme naše skvělé instruktory. Představujeme Vám zcela nově vybudovaný simulátor s kabinou pro cestující uvedený do provozu od ledna 2017. Budťe jedni z prvních na palubě s námi právě Vy.

 

 

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč