Zážitky a kurzy

Zážitek pilotem Boeingu na zkoušku - 30/60/90/120 min
od 1.940 Kč

Vyzkoušejte si řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot. Reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. K výběru až 24.000 letišť po celém světě jako je Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další dle délky zážitku. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Zážitek pilotem Boeingu 737NG na zkoušku je vhodný dárek pro laika i zkušeného pilota. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. Toužili jste někdy řídit nejmodernější Boeing řady 737? Připoutejte se prosím, váš let v roli kapitána trenažéru dokonalé repliky kokpitu Boeingu 737NG (Nové Generace) s výhledem z okna pro cestující ve dvou řadách business třídy právě začíná. S profesionálním obchodním pilotem absolvujete předletovou přípravu, nahodíte motory a akcelerujete. Po dosažení rychlosti rotace, přibližně kolem 270km/hod. přitáhnete za berany a již jen cítíte setrvačnost 70-ti tunového kolosu ve vzduchu. Přístroje vás vedou ke každé potřebné výchylce do řízení, aby vás nejmodernější Boeing 737NG poslouchal na povel. Instruktor vám za letu vysvětluje následující kroky a pomáhá s ovládáním mnoha přepínačů, protože Boeing 737NG se na rozdíl od svého konkurenta Airbusu A320 chová se stejnou logikou jako tradiční letadlo. Počítače nezasahují do řízení s každou chybou pilota, ale nechají ho provést libovolný manévr, a proto se můžete dostat i do vážnější situace a zažít opravdový zážitek nejen při vzletu, ale i při přistání na více jak 24.000 letišť světa.  K dispozici jsou i adrenalinové balíčky Zachraňte let Boeing 737NG, Letecké katastrofy nebo možnost zakoupení voucheru na létání v týmu.

Zážitek zachraňte let Boeingu 737NG - 45 min
2.790 Kč

Adrenalinový let pro dvě osoby v kokpitu s vašeho doprovodu, zbývá palivo pro 45min. letu. Spojte se kapitánem na zemi, využijte jeho rad a nastavte letadlo pro přistání. Pomodlete se, možná jsou to vaše poslední minuty života. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Přijďte si zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Zážitek je určen pro dvě osoby v kokpitu (Vy + 1 osoba vašeho doprovodu) a až další dvě osoby doprovodu. Společně přebíráte řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Vaším bezprostředním cílem je stabilizovat let, dohodnout se s druhým členem posádky ohledně rozdělení úkolů a navázat komunikaci s řízením letového provozu. Ti se pokusí sehnat pilota Boeingu 737NG, který se svou znalostí letounu a informací o vaší poloze  na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to?

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč