Zážitky a kurzy

Pilotem Boeingu na zkoušku - 30/60/75/90/120 min
od 1.940 Kč

Vyzkoušejte si řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot. Profesionální kokpit s dokonalou 180° projekcí a proměnlivými silami v řízení. K výběru až 24.000 letišť po celém světě. Simulátor je využíván pro přípravu pilotů. Individuální zážitek s vaším doprovodem, předletovou přípravou, prohlídkou všech simulátorů a RC simulátorem navíc

Zážitek pilotem Boeingu 737NG na zkoušku je vhodný dárek pro laika i zkušeného pilota. V ceně voucheru je zahrnuta předletová příprava a vybraný čas přímo v simulátoru s profesionálním instruktorem pro obdarovaného a jeho divácký doprovod v počtu až 3 osoby. Na vyžádání u letušky na naši pilotní recepci si vyzkoušite RC simulátor nebo akční soutěž s přistáním Boeingu 747 v Innsbrucku. Na konci zážitku absolvujete prohlídku všech simulátorů v našem centru. Každá další osoba diváckého doprovodu je účtována na místě částkou 190,-Kč/os. a střídání diváckého doprovodu za řízením částkou 490,-Kč/os. Boeing 737NG je letoun tradiční koncepce, jeho pilotáž je obtížnější oproti Airbusu A320 z důvodu proměnlivých sil v řízení, ale nebojte se, instruktor vás provede zážitkem. Simulátor je využíván pro přípravu profesionálních pilotů při zachování nejlepšího poměru ceny a kvality za výcvik.

Zachraňte let Boeingu 737NG - 45 min
2.990 Kč

Adrenalinový let pro dvě osoby v kokpitu z vašeho doprovodu, zbývá palivo pro 45min. letu. Spojte se kapitánem na zemi, využijte jeho rad a nastavte letadlo pro přistání. Pomodlete se, možná jsou to vaše poslední minuty života. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Přijďte si zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Zážitek je určen pro dvě osoby v kokpitu (Vy + 1 osoba vašeho doprovodu) a až další dvě osoby doprovodu. Společně přebíráte řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Vaším bezprostředním cílem je stabilizovat let, dohodnout se s druhým členem posádky ohledně rozdělení úkolů a navázat komunikaci s řízením letového provozu. Ti se pokusí sehnat pilota Boeingu 737NG, který se svou znalostí letounu a informací o vaší poloze  na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to?

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč