Zážitky a kurzy

Pilotem Cessny 182RG na zkoušku - 30/60/90/120 min
od 1.190 Kč

Pilotáž na plně pohyblivém simulátoru Cessna 182RG. Nebezpečná letiště světa v horách nebo na pláži pro malé letouny. Nabídka až 24 tisíc letišť. Individuální zážitek vedený profesionálním instruktorem. Doprovod až tři osoby.

Zážitek pilotem Cessny 182RG na zkoušku je vhodný dárek pro laika i zkušeného pilota. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. Uvažovali jste někdy o pilotní licenci, ale například ze strachu z létání jste se k tomu nikdy nedostali? Pokud ano, vyzkoušejte si náš plně pohyblivý simulátor malého sportovního letounu Cessna 182RG pod vedením zkušeného instruktora. Každý budoucí pilot začíná na malém sportovním letounu a právě Cessna patří mezi nejrozšířenější. Malé letadlo je úžasné, je podstatně živější a nemá tak složité systémy ve srovnání s dopravním letounem. Dokáže vzlétnout a přistávat i na nezpevněných plochách a proto s ním zažijete podstatně vice zábavy na adrenalinových letištích po celém světě. Využijte také balíček simulátoru a reálného letounu Cessna nebo kombinace malého sportovního a velkého dopravního letounu.

Výcvik na simulátoru a v reálném letadle Cessna - 60 min
5.990 Kč

Simulátor Cessna 182RG v délce 60min. a následně let ve skutečné Cessně 172 v délce 30min. včetně 2 členného doprovodu.

Vyzkoušejte s námi letět na simulátoru a poté v reálném letounu Cessna. Balíček se skládá z 60-ti minutového letu na plně pohyblivém simulátoru C182RG a k tomu 30-ti minutový let v reálném letadle Cessna 172, kdy si budete moci vyzkoušet řízení, vzít s sebou i váš dvoučlenný doprovod a to celé se zkušeným obchodním pilotem. Lety probíhají v Roudnici nad Labem v letecké škole Aviatický Klub www.aviatickyklub.cz. Spojení profesionálního simulátoru a reálného letounu dává opravdu smysl. Během 60-ti minut byste měli na trenažéru nasát základy létu na okruhu tak, abyste již ve skutečném letadle byli schopni se alespoň trochu zorientovat a let si užili. Odnesete si tak skvělé dojmy a nebude se cítit jen jako divák u vyhlídkového letu.

Od malého po velké - 60 min
2.990 Kč

Pilotáž kombinací obou simulátorů Cessna 182RG full motion 30min. a Boeing 737NG 30min. Každý pilot začíná na malém letounu nežli se dostane na dopravní typ. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Tento zážitek Vás provede od malého letounu, na kterém začnete jako ve skutečném létání, až po složitý dopravní stroj nové generace. Zažijete tak oba světy na jednom kontaktním místě, budete odcházet naprosto vyčerpaní informacemi a dojmy z rozdílu přístupu k pilotáži obou světů létání. Budete již trochu tušit, jaká je cesta dopravního pilota od začátku do jeho cíle. To vše vám ukáží naši instruktoři v praxi. Na výběr budete mít několik letišť pro malá i velká letadla, můžete si vyzkoušet stejné podmínky daného letiště a počasí pro oba stroje. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. 

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč