Zážitky a kurzy

Plně pohyblivý vrtulník KA-50/R22 - 30/60/90 min
od 1.190 Kč

Pohyblivá základna ve 4 volnostech pohybu (4DOF) se silou přes 2G. Vizualizace zakřivený panel s rozlišením 4K, variantně virtuální realita HTC Vive. 5-ti kanálový zvukový systém se subwooferem. Zjednodušené ovládání vhodné pro začátečníky. Vrtulník Kamov Ka-50 včetně možnosti boje se zjednodušeným ovládáním a obsluhou v ceně.

Chcete létat jako piloti vrtulníku s pocitem skutečného pohybu zprostředkovaný naší pohyblivou základnou? Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. Se zjednodušeným ovládáním si vyzkoušíte jak pilotovat létající pevnost dvourotorového vrtulníku Kamov Ka-50. Tento trenažér je unikátní díky jeho komponentům, ať už se jedná o čtyři průmyslové motory Siemens (každý o výkonu 750W). Umíme tak zprostředkovat iluzi pohybu s přetížením 2G v jeho 4 rovinách tzv. 4DOF. Náklony do všech stran s rozsahem pohybu 50°, zdvih plošiny o 50cm a nekonečnou rotaci kolem vlastní osy. Vizualizace zakřivený panel s rozlišením 4K, variantně virtuální realita HTC Vive. zvuk je 5+1 s mohutným subwooferem pod sedačkou. Simulátor je vhodný pro osoby výšky 150-200cm a omezením hmotnosti do 120kg.

Objednejte zážitek a získejte voucher ihned ke stažení nebo poštou do týdne v dárkovém balení. Platnost poukazu je 12 měsíců od objednávky.

Volbou kategorie v prostředním a levém menu vyfiltrujete zážitky dle simulátoru.

Nevíte co si vybrat? Objednejte si dárkový šek od 500 Kč

Nedokážete si vybrat jakou službu na našich simulátorech věnovat Vašemu blízkému? Zakupte si u nás Dárkový šek na všechny naše simulátory v libovolné hodnotě od 500 Kč do 10.000 Kč. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců od vaší objednávky. Nepřejete-li si věnovat dárkový šek s finanční hodnotou, nezoufejte. Vyberte si jakýkoliv dárkový poukaz a v případě potřeby si může obdarovaný vyměnit zážitek při rezervace po domnluvě za jiný se stejnou nebo vyšší hodnotou za doplatek rozdílu ceny. Jsme největší simulátorové centrum v ČR a proto má obdarovaný opravdu pestrý výběr profesionální simulátorové techniky.

Dárkové balení při osobním vyzvednutí nebo poštou za 49 Kč