Order an experience
Second world war U-BOAT simulator

Útok na obchodní lodě, celkem 30min. simulátor + 30min. seznámení s kokpitem a prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu ponoru na simulátoru. Zážitek je určen pro 3 osoby + 1 osobu diváckého doprovodu.

Additional services

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, zvolte tuto položku pro prodloužení voucheru na 12 měsíců.

FREE

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru, takže pokud svůj voucher rezervujete do data uvedeného na voucheru, máte 30 dní k původnímu datu platnosti navíc.

FREE

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, neboť se na vás těšíme. Pokud si ho přejete nechat v šuplíku déle, vyberte tuto možnost. Platný voucher si můžete prodloužit i později, ale již za 490,-Kč na dalších 6 měsíců.

290 Kč

By checking, you will get a 10% discount for the use of all additional services

-132 Kč
Perfect gift Second world war U-BOAT simulator 30 minutes Využití including weekends s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby
1 770 Kč
Total price incl. VAT
1 770 Kč
Discount code
Contact informations

Payment method and voucher delivery
by email immediately + 50 CZK DISCOUNT
by email immediately for FREE
in gift packaging at the store + by email immediately for FREE