Objednávka zážitku
Simulátor F1 pro jednoho

K vyzkoušení tři okruhy s možností závodu, Celkem 90min. jízdy + 30 min. seznámení s ovládáním F1, prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu jízdy na F1. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Doplňkové služby

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu a prodloužit platnost voucheru na 12 měsíců. Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 290,-Kč, prodloužení platnosti o 6 měsíců je následně za 500,-Kč.

290 Kč

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

ex-pilot F1 a testovací pilot stáje Renault, Jan Charouz. Honza je k dispozici ve všedních dnech po předchozí dohodě. Pro rezervaci zážitku nelze využít náš on-line rezervační systém, ten rezervuje pouze simulátor.

3 000 Kč

Zaškrtnutím získáte 10% slevy za využití všech doplňkových služeb

-582 Kč
Ideální dárek Simulátor F1 pro jednoho 90 minut Využití všední den s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / víkend za poplatek
3 390 Kč
Cena celkem vč. DPH
3 390 Kč
Slevový kód
Kontaktní údaje

Platební metoda a doručení voucheru
mailem ihned + 50 Kč SLEVA
mailem ihned ZDARMA
v dárkovém balení na provozovně + mailem ihned ZDARMA